NSD15-48D15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NSD15-48D15
JLCPCB Part #
C6943563
Package
DIP,50.8x38.1mm
Description
15V 18V~72V 2 500mA 84% DIP,50.8x38.1mm Switching power supply ROHS