NSD10-48D12
MFR.Part #
NSD10-48D12
JLCPCB Part #
C6943552
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 12V 1kV 2 22V~72V 420mA 77% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS