E92X501VNT102MC65U
MFR.Part #
E92X501VNT102MC65U
JLCPCB Part #
C6940847
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 15000hrs@85℃ 25mm 500V 50mm 67.5mm 8.866A@100kHz 96mΩ@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS