DE21XKY470JB2BM01F
MFR.Part #
DE21XKY470JB2BM01F
JLCPCB Part #
C6932184
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 47pF X1,Y2 ±5% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS