DE21XKY220JA3BM02F
MFR.Part #
DE21XKY220JA3BM02F
JLCPCB Part #
C6932180
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 250V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS