MMD-04BZ-1R5M-V1-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-04BZ-1R5M-V1-RU
JLCPCB Part #
C6909095
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.5uH 46.3mΩ 5.1A 6.1A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS