RB706F-40
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
RB706F-40
JLCPCB Part #
C77351
Package
SOT-323
Description
1uA@10V 200mA 30mA 370mV@1mA 40V Independent SOT-323 Schottky Diodes ROHS