EMZL500ARA221MJA0G
MFR.Part #
EMZL500ARA221MJA0G
JLCPCB Part #
C6845235
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 180mΩ@100kHz 220uF 335mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS