BZX584C20-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584C20-TP
JLCPCB Part #
C725518
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@14V 150mW 18.8V~21.2V 20V 225Ω 55Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS