BZT52B4V7T-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B4V7T-TP
JLCPCB Part #
C725504
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 500Ω 80Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS