BZT52B22T-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B22T-TP
JLCPCB Part #
C725503
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15.4V 200mW 21.56V~22.44V 22V 250Ω 55Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS