RB551V-40-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
RB551V-40-TP
JLCPCB Part #
C725497
Description
1 Independent 100uA@40V 2A 40V 470mV@500mA 500mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS