BZT52B6V2JS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B6V2JS-TP
JLCPCB Part #
C725490
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 200mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS