SMD2150PL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMD2150PL-TP
JLCPCB Part #
C725475
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10uA@150V 150V 2A 50A 900mV@2A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS