BZT52C62-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C62-TP
JLCPCB Part #
C725457
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@46V 150Ω 1kΩ 500mW 59V~65V 62V SOD-123 Zener Diodes ROHS