SMCJ54AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ54AHE3-TP
JLCPCB Part #
C725439
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS