5.0SMLJ30CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ30CA-TP
JLCPCB Part #
C725421
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 103A 30V 33.3V 48.4V 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS