SMBJ20CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ20CA-TP
JLCPCB Part #
C725404
Package
DO-214AA(SMB)
Description
18.5A 20V 22.2V 32.4V 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS