SMBJ120A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ120A-TP
JLCPCB Part #
C725401
Package
DO-214AA(SMB)
Description
120V 133V 193V 3.1A 5uA 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS