SK3200A-LTP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SK3200A-LTP
JLCPCB Part #
C725366
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 10uA@200V 200V 3A 860mV@3A SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS