MBRD10150CT-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBRD10150CT-TP
JLCPCB Part #
C725297
Package
DPAK
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@150V 150V 920mV@5A DPAK Schottky Diodes ROHS