1N5343B-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1N5343B-BP
JLCPCB Part #
C725268
Package
DO-15
Description
-55℃~+200℃ 1 Independent 1.5Ω 10uA@5.7V 5W 7.5V ±5% DO-15 Zener Diodes ROHS