MCAC20N15-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- MCAC20N15-TP
- JLCPCB Part #
- C725262
- Package
- DFN-8(5.7x5.1)
- Description
- -55℃~+150℃ 1 N-channel 1.233nF 150V 20A 26nC@10V 2V 30pF 35W 42mΩ@10V DFN-8(5.7x5.1) MOSFETs ROHS