RCI002A24V
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
RCI002A24V
JLCPCB Part #
C6758131
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 24V 250V@AC、250V@DC AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS