AZ23B16HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
AZ23B16HE3-TP
JLCPCB Part #
C6748111
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 100nA@11.2V 16V 300mW 40Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS