VHF160808H12NJT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VHF160808H12NJT
JLCPCB Part #
C75656
Package
0603
Description
12@100MHz 12nH 300mA 3GHz 400mΩ Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS