DK1B3EA221K86RAH01
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DK1B3EA221K86RAH01
JLCPCB Part #
C722535
Package
SMD,11.4x6mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V、440V X1,Y1 ±10% SMD,11.4x6mm Safety Capacitors ROHS