FHW0603UF047JST
MFR.Part #
FHW0603UF047JST
JLCPCB Part #
C75637
Description
1.5GHz 100mΩ 12@7.9MHz 1A 47nH Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS