8101LCMAA08E2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8101LCMAA08E2RR00O
JLCPCB Part #
C723077
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
100uF 16V 6.3mm 8mm 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS