8102LBM10ABE2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8102LBM10ABE2RR00O
JLCPCB Part #
C723074
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 5.5A@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS