8221LBM0508E2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8221LBM0508E2RR00O
JLCPCB Part #
C723065
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.2A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 2mm 5mm 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS