MMSZ5250B-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MMSZ5250B-TP
JLCPCB Part #
C721413
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 20V 25Ω 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS