MCU12P10-TP
MFR.Part #
MCU12P10-TP
JLCPCB Part #
C721380
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 1.9V 100V 170mΩ@10V 25nC@10V 40W 41pF 9.2A DPAK MOSFETs ROHS