ENB1KM220F12C36TS3
Extended
- Manufacturer
- AISHI(Aihua Group)
- MFR.Part #
- ENB1KM220F12C36TS3
- JLCPCB Part #
- C721149
- Package
- Plugin,D8xL12mm
- Description
- -40℃~+130℃ 100V 12mm 22uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS