JK-SMD1210-050-30V
MFR.Part #
JK-SMD1210-050-30V
JLCPCB Part #
C720079
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 100A 100ms 180mΩ 1A 2.8mm 3.43mm 30V 500mA 600mW 900mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS