406C35B38M88000
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
406C35B38M88000
JLCPCB Part #
C6682861
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 13pF 38.88MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS