381LX121M400J012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX121M400J012
JLCPCB Part #
C6681648
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS