380LQ221M450K022
MFR.Part #
380LQ221M450K022
JLCPCB Part #
C6681611
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.55A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 30mm 32mm 450V 904mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS