MP26075EQ-41-LF-P
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MP26075EQ-41-LF-P
JLCPCB Part #
C6674632
Package
QFN-10(3x3)
Description
-20℃~+85℃ 1 2.2V~6.3V 4.1V Charging IC Lithium Battery Support QFN-10(3x3) Battery Management ROHS