S42X083393JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42X083393JP
JLCPCB Part #
C6671233
Package
1206
Description
39kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS