S29GL128P90FFCR10A
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
S29GL128P90FFCR10A
JLCPCB Part #
C6670738
Package
FBGA-64(11x13)
Description
0℃~+85℃ 100,000 Cycles 10MHz 128Mbit 1uA 2.7V~3.6V 20 Years FBGA-64(11x13) NOR FLASH ROHS