MCG30P03-TP
MFR.Part #
MCG30P03-TP
JLCPCB Part #
C6666543
Package
DFN3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 13mΩ@20V 19A 2.45nF 2.8V 274pF 30V 32W DFN3333-8 MOSFETs ROHS