MCB118N085Y-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCB118N085Y-TP
JLCPCB Part #
C6666522
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 118A 156W 4.4nF@25V 4V 63nC@10V 6mΩ@10V 85V D2PAK MOSFETs ROHS