15KPA28CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
15KPA28CA
JLCPCB Part #
C6650534
Description
-55℃~+175℃ 1 15kW@10/1000us 25uA 28V 31.28V 317.9A 47.5V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS