WS742128M-10/TR
Extended
Manufacturer
WILLSEMI(Will Semicon)
MFR.Part #
WS742128M-10/TR
JLCPCB Part #
C717882
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+85℃ 0.001% 112dB 12.8mA 2 Pairs Differential Inputs 2-Channel 3V~5.5V 90dB Automatic mute/no-noise switch、Enable/disable function、ESD protection、Overvoltage protection MSOP-10 Audio Amplifiers ROHS