J115F1K1AH12VDCS2.25
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J115F1K1AH12VDCS2.25
JLCPCB Part #
C6644783
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 277V@AC 50A AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS