J114AF1CHS24VDC.53
MFR.Part #
J114AF1CHS24VDC.53
JLCPCB Part #
C6644753
Description
-55℃~+105℃ 10ms 110V@DC、380V@AC 16A 20ms 24V AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS