FB060303T-601Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB060303T-601Y-S
JLCPCB Part #
C6619088
Package
0201
Description
1 1.2Ω 600Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS