CR-L10W-470ΩJ
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
CR-L10W-470ΩJ
JLCPCB Part #
C714789
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+250℃ 10W 1kV 470Ω Cement Resistor ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS