MP2152GTF-15-Z
MFR.Part #
MP2152GTF-15-Z
JLCPCB Part #
C6595471
Package
SOT-563
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.1MHz 1.5V 2.5V~5.5V 2A Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-563 DC-DC Converters ROHS